iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 6548
چاپ
پذیرش دانشجوی دکتری پولی از مهر ماه در پردیس زاهدان
معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان از پذیرش دانشجوی دکتری پولی در پردیس زاهدان این دانشگاه خبر داد و گفت: پذیرش دانشجو دکتری برای اولین بار از مهر ماه در این پردیس آغاز می شود.

دکتر فرهاد شهرکی در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: پردیس زاهدان دانشگاه سیستان و بلوچستان از مهر ماه سال جاری در 15  رشته و گرایش از طریق آزمون داخلی و تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور در دوره دکتری دانشجو پذیرش خواهد کرد.

وی ادامه داد: دانشگاه سیستان و بلوچستان برای تمام رشته های دانشگاه یعنی 40 رشته گرایش درخواست دوره دکتری در پردیس زاهدان را ارایه داده بود که با 11 رشته موافقت و ابلاغ شد. مجوز 4 رشته دیگر هم اخذ شده و تا مهر ماه ابلاغ می شود.

معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: رشته های مهندسی شیمی، شیمی فیزیک، شیمی کاربردی، شیمی تجزیه، شیمی معدنی، علوم اقتصادی،اقتصاد کشاورزی، زیست شناسی ژنتیک، ادبیات فارسی و مدیریت رشته هایی هستند که دانشجویان دوره دکتری در این رشته ها پذیرش خواهند شد.

وی ادامه داد: پذیرش دانشجو در در تمام رشته های فعال کارشناسی ارشد دانشگاه هم در پردیس زاهدان انجام می شود و چند سالی است که دانشجو دراین مقطع پذیرش می شود.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->