iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5446
چاپ

ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی (EPT) آغاز شد

ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی (EPT) دانشگاه آزاد اسلامی از ديروز  یکشنبه 26 خرداد ماه آغاز شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر، گفت: ثبت‌نام آزمون زبان انگلیسی ( EPT) دانشگاه آزاد از امروز آغاز شد و تا روز سه‌شنبه چهارم تیر ماه ادامه دارد.

وی درمورد نحوه ثبت‌نام، گفت: متقاضیان می‌توانند به سامانه EPT.iauset.comمراجعه و نسبت به ثبت‌نام قطعی خود اقدام کنند.

اقبالی در ادامه درمورد زمان برگزاری این آزمون، گفت: آزمون EPT در روز جمعه 14 برگزار خواهد شد و ثبت‌نام شدگان ملزمند در روز آزمون به واحد علوم تحقیقات تهران مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون افزود: توزیع کارت ورود به جلسه و اعلام نتیجه آزمون EPT از طریق سامانه EPT به نشانی EPT.iauset.com انجام می‌شود.

اقبالی در خصوص شرایط سن برای ثبت‌نام در این آزمون، گفت: به لحاظ سنی هیچ محدودیتی برای شرکت در این آزمون زبان انگلیسی وجود ندارد و علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی افزود: دانشجویان مقطع دکتری برای تایید نمره قبولی آزمون EPT خود، دیگر نیازی به مراجعه به مرکز آزمون ندارند و طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده نتایج از این به بعد از طریق سایت به اطلاع واحدهای دانشگاهی خواهد رسید.

اقبالی در پایان توصیه کرد: متقاضیان اگر باسوال یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->