iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5350
چاپ

نحوه پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص نحوه پذیرش دانشجو در رشته‌های باآزمون این دانشگاه، گفت: پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد شامل رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی توسط مرکز آزمون این دانشگاه انجام می‌شود.

به گزارش  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: بر این اساس علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه آزاد در صورت پذیرش می‌توانند در رشته‌های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

وی با شاره به برگزاری مشترک کنکوردانشگاه آزاد و سازمان سنجش از روز پنجشنبه، افزود: این دسته از داوطلبان که قبلاً در آزمون مشترک با سازمان سنجش ثبت‌نام کرده‌اند، باید در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه ششم، هفتم و هشتم تیرماه 92 در آزمون سراسری شرکت کنند.

اقبالی درخصوص انتخاب رشته متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد، گفت: این دسته متقاضیان باید درنظر داشته باشند که زمان انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد همزمان با سازمان سنجش در مردادماه توسط مرکز آزمون اعلام می‌شود و داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند رشته‌های دانشگاه آزاد را انتخاب کنند.

رییس مرکز آزمون در ادامه، گفت: متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد، نباید دغدغه‌ای دراین رابطه داشته باشند، چرا که گزینش علمی، روال پذیرش و اعلام اسامی همچنان مانند گذشته توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد انجام می‌شود.

وی در پایان گفت: متقاضیان اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می توانند از طریق سایت روابط عمومی مرکز آزمون به نشانی www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به آدرس این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->