iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4224
چاپ

مصاحبه آزمون دکتری تخصصی داروسازی | ظرفیت پذیرش آزمون دکتری

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون Ph.D رشته‌های تخصصی داروسازی، گفت: مرحله دوم این آزمون فردا دوشنبه ۱۷ تیر ماه برگزار می‌شود. دکتر غلامرضا حسن زاده با اشاره به اعلام نتایج مرحله اول آزمون Ph.D رشته‌های تخصصی داروسازی، اظهارکرد: مرحله دوم این آزمون به صورت مصاحبه در روز دوشنبه ۱۷ تیر ماه در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه مرحله دوم آزمون دارای حد نصاب نیست، اظهارکرد: نمره نهایی هر داوطلب از مجموع نمرات مراحل اول ۸۰ درصد و مرحله دوم ۲۰ درصد تشکیل می‌شود.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی افزود: داوطلبان باید اصل کارت ملی و نیز اصل و تصویر مدارک مستند دال بر سوابق آموزشی، پژوهشی و تجارب حرفه‌ای خود را جهت ارائه به هیات مصاحبه کننده، همراه داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه غیبت یا عدم شرکت داوطلبان در آزمون مرحله دوم (مصاحبه) به هر دلیل، به منزله انصراف بوده و انجام مصاحبه مجدد برای این داوطلبان امکان‌پذیر نیست، خاطرنشان کرد: داوطلب مسئول و متعهد به درستی و صحت مدارک و مستنداتی است که ارائه می کند، بنابراین در صورت محرز شدن مغایرت یا عدم درستی و صحت مدارک ارائه شده (در هر مرحله از آزمون یا تحصیل)، قبولی داوطلب کان لم یکن اعلام شده و در هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که زمان دریافت کارت، وضعیت مدارک آنان “مجاز-ناقص” اعلام شده، باید در روز مصاحبه مدارک خود را به نماینده دبیرخانه شورای آموزش داروسازی و تخصصی تحویل داده و مدارک ثبت‌نامی خود را کامل کنند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون ۳۰ تیر ماه اعلام می‌شود، گفت: ظرفیت پذیرش در این آزمون حدود ۲۰۰ نفر است.
شایا ذکر است، بیست‌وپنجمین دوره آزمون Ph.D داروسازی هشتم تیر ماه با رقابت ۹۰۷ داوطلب برگزار شد.

منبع: سايت آزمون دكتري


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->