iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4477
چاپ

زمان مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دوره دکتری تخصصی (PHD) سال ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد اسلامی در چهار گرایش رشته حقوق اعلام شد.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی افزود: پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد در چهار گرایش حقوق عمومی، حقوق بین الملل، حقوق کیفری و حقوق خصوصی می توانند ضمن مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.net نسبت به زمان و مکان مصاحبه خود اطلاع به دست آورند.
«ناصر اقبالی» تاکید کرد: حضور معرفی شدگان در زمان تعیین شده برای مصاحبه الزامی است و اگر دعوت شدگان در زمان اعلام شده به مکان های موردنظر مراجعه نکنند، فرصت خود را از دست خواهند داد.
وی از مصاحبه شوندگان دکتری با آزمون خواست در زمان مصاحبه همه سوابق علمی اعم از پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف خود را به ضمیمه ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد به همراه داشته باشند.
بنابراعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، اقبالی در خصوص دعوت شدگان دکتری بدون آزمون نیز گفت: این دسته از متقاضیان هم باید همه سوابق علمی و پژوهشی خود به علاوه مدرک کارشناسی ارشد، ریز نمرات و همچنین تصویر صفحه اول شناسنامه، پیوست شماره ۳ صفحه ۴۴ دفترچه راهنما و فیش واریزی را به همراه داشته باشند.
متقاضیان اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند می توانند از طریق سایت اینترنتی www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به نشانی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->