iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5508
چاپ
عدم کاهش نرخ اجاره بهای خوابگاه‌ها و تغذیه در سال تحصیلی جدید
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: نرخ اجاره بهای خوابگاه‌ها و تغذیه در سال تحصیلی جدید به زودی اعلام می شود قطعا نرخ های موجود کاهش نخواهد داشت.

دکتر کیوان مرادیان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره نرخ تغذیه و اجاره بهای خوابگاه‌ها در سال تحصیلی جدید گفت: نرخ اجاره بها و تغذیه قطعا کاهش نخواهد داشت.

وی ادامه داد: دانشگاه‌ها برای اینکه خدمات خوبی در بحث خوابگاه ارایه دهند و یا اینکه در بحث تغذیه کیفیت فعلی را حفظ کنند باید وضعیت فعلی را به عنوان حداقل در نظر گیرند، ولی بحثی که اکنون مطرح است این است که در صورت نیاز به افزایش نرخ اجاره بها و یا تغذیه این افزایش باید به چه شکلی باشد که به دانشجویان فشار نیامده و دانشگاه‌ها هم بتواند خدمات خود را تداوم بخشند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: بنابراین در نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها در ارومیه از معاونان دانشجویی خواستیم تا نظرات خود را ارایه دهند.

وی ادامه داد: همچنین فضای دانشگاه و دانشجویی را مورد بررسی قراردادیم، راهکارهایی مانند گسترش رستوران های آزاد که به وسیله آن حق انتخاب دانشجو هم افزایش یابد، همه در مجموعه ای جمع بندی شد که نتیجه نهایی آن به زودی اعلام می شود.

منبع خبر: واحد حوزه و دانشگاه خبرگزاري مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->