iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 7047
چاپ

تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی/ تصویب چارت تشکیلاتی و آیین‌نامه مالی پیام‌نور

رییس دانشگاه پیام‌ نور از امکان تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی که حائز شرایط آِیین‌نامه جدید دانشگاه پیام نور هستند، خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر زیاری در نشست با روسای استانی دانشگاه پیام نور، افزود: ساختار جدید باید در طول دو هفته در تمامی مراکز و استان‌های دانشگاه پیام نور اجرایی شود و مراحل تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی حائز شرایط آیین‌نامه به پیمانی و نیروهای شرکتی که دارای تحصیلات دانشگاهی و دیگر شرایط لازم که در آِیین‌نامه قید شده، هستند، به قراردادی انجام شود.

وی افزود: اکنون که با پیگیری‌های چندساله و با تصویب چارت تشکیلاتی جدید توسط وزارت علوم و هیات امنای دانشگاه، فرصت تبدیل وضعیت کارکنان دانشگاه و فراغت آنها از تمامی مشکلات موجود فراهم شده است، تمامی مسئولان دانشگاه پیام نور در سراسر کشور موظف هستند نسبت به این مهم اهتمام ورزیده و به این نحو پاسخگوی تلاش بی شائبه کارکنان زحمت کش این دانشگاه باشند.

رییس دانشگاه پیام‌ نور با تاکید بر اینکه تمامی روسای استانی در قبال اجرای صحیح ساختار تشکیلات و آیین‌نامه مالی مسئول هستند، تصریح کرد: روسای استانی باید برای تبدیل وضعیت نیروهای خود کاملا مطابق با ساختار تعریف شده اقدام کرده و آمار آنها خارج از آماری که کارگزینی ارائه کرده، نباشد، چرا که در غیراینصورت تخلف محسوب خواهد شد، ضمن اینکه کلیه احکام باید بر اساس تشکیلات جدید صادر شود و کلیه پرداخت‌ها نیز باید مطابق با آیین‌نامه جدید انجام شود.

وی به وضعیت نیروهای هیات موسس دانشگاه در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: آن دسته از هیات موسسی‌ها که به تعهدات خود عمل کرده و بیمه خود را پرداخت کرده اند نیز با توجه به شرایطی که در ساختار تشکیلات لحاظ شده است، می‌توانند تبدیل وضعیت شوند.

به گفته زیاری هر مرکز پیام‌نور می‌تواند دو پست نگهبانی داشته باشد و در صورتی که نیروهای شرکتی می‌توانند این پست‌ها احراز کنند، در جهت تبدیل وضعیت آنها به قراردادی اقدام شود، همچنین افرادی که پست نگهبانی داشته و در سمت‌های دیگری مشغول هستند باید به پست شغلی خود بازگردند


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->