iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3793
چاپ
معرفی 10 هزار رشته محل بدون آزمون از 17 مرداد
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که بر اساس تصویب کارگروه کنکور، در 17 مرداد 10 هزار رشته محل برای پذیرش بدون آزمون اعلام می شوند.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره احتمال افزایش رشته محلها به دوره پذیرش بدون آزمون در سال 92، اظهار داشت: تعداد رشته های پذیرش بدون آزمون بر اساس تصمیم کارگروه 10 هزار رشته محل بود که بخشی از این پذیرش در دی ماه و بخش بعدی آن از 17 مرداد صورت می گیرد.

رئیس سازمان سنجش ادامه داد: در صورتیکه رشته های هم سنگ رشته محلهای فعلی پذیرش بدون آزمون راه اندازی شوند برای پذیرش در لیست قرار می گیرند اما این دوره از پذیرش تفاوت معناداری با سایر رشته های دی ماه نخواهد داشت.

خدایی با یادآوری اینکه کارگروه تعداد رشته های پذیرش بدون آزمون را سالانه مشخص می کند، گفت: بعد از پایان فرایند پذیرش، در صورت تصویب کارگروه این 10 هزار رشته را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

وی همچنین درباره نظر دولت بعدی در خصوص طرح سنجش و پذیرش دانشجو، تاکید کرد: در بحث پذیرش دانشجو هنوز دولت بعدی را جویا نشده ایم و قاعدتاً این بحث غنی و تخصصی است. با این حال بعید می دانم دولت بعدی هم با این طرح مشکلی داشته باشد.

منبع: خبرگزاري مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->