iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3897
چاپ
کتابچه راهنمای انتخاب رشته، انتخاب آینده منتشر شد
مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد که کتابچه راهنمای انتخاب رشته، انتخاب آینده از عصر امروز در سامانه سازمان سنجش منتشر شد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، انتخاب رشته های تحصیلی کنکور سراسری 92 طی روزهای 17 تا 22 مرداد صورت می گیرد، سازمان سنجش برای انتخاب رشته تحصیلی تسهیلاتی فراهم کرده و از هم اکنون به تمام داوطلبان توصیه می شود که قبل از انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی خود از این امکانات استفاده کنند.

وی درباره ویژه نامه انتخاب رشته های تحصیلی، اظهار داشت: ویژه نامه انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 92 با تمرکز به نیازهای داوطلبان، والدین و مشاوران مدارس تهیه و حاوی اطلاعات مفیدی درباره فرایند انتخاب رشته است که 7 مرداد در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، ویرایش جدید کتاب " انتخاب رشته، انتخاب آینده " از عصر امروز دوشنبه اول مرداد در سامانه سازمان سنجش منتشر می شود که در بردارنده اطلاعات مناسبی در خصوص انتخاب رشته و مسائل مرتبط با آن است و در ویرایش جدید، به 5 فصل کاهش یافته است.

توکلی درباره نرم افزار راهنمای انتخاب رشته، اظهار داشت: نرم افزار انتخاب رشته به داوطلب این امکان را می دهد که با توجه به وضعیت علمی و نمره خود که در آزمون سال 92 کسب کرده، خود را با داوطلب مشابه در این آزمون مقایسه و امکان قبولی خود را مشاهده کند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه زمانی، پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و پیش از انتخاب رشته، این نرم افزار توسط سامانه سازمان سنجش فعال می شود.

منبع: خبرگزاري مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->