بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی

بورسهای خارجی

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1694
چاپ
کتابچه راهنمای انتخاب رشته، انتخاب آینده منتشر شد
مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد که کتابچه راهنمای انتخاب رشته، انتخاب آینده از عصر امروز در سامانه سازمان سنجش منتشر شد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، انتخاب رشته های تحصیلی کنکور سراسری 92 طی روزهای 17 تا 22 مرداد صورت می گیرد، سازمان سنجش برای انتخاب رشته تحصیلی تسهیلاتی فراهم کرده و از هم اکنون به تمام داوطلبان توصیه می شود که قبل از انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی خود از این امکانات استفاده کنند.

وی درباره ویژه نامه انتخاب رشته های تحصیلی، اظهار داشت: ویژه نامه انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 92 با تمرکز به نیازهای داوطلبان، والدین و مشاوران مدارس تهیه و حاوی اطلاعات مفیدی درباره فرایند انتخاب رشته است که 7 مرداد در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش، ویرایش جدید کتاب " انتخاب رشته، انتخاب آینده " از عصر امروز دوشنبه اول مرداد در سامانه سازمان سنجش منتشر می شود که در بردارنده اطلاعات مناسبی در خصوص انتخاب رشته و مسائل مرتبط با آن است و در ویرایش جدید، به 5 فصل کاهش یافته است.

توکلی درباره نرم افزار راهنمای انتخاب رشته، اظهار داشت: نرم افزار انتخاب رشته به داوطلب این امکان را می دهد که با توجه به وضعیت علمی و نمره خود که در آزمون سال 92 کسب کرده، خود را با داوطلب مشابه در این آزمون مقایسه و امکان قبولی خود را مشاهده کند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه زمانی، پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و پیش از انتخاب رشته، این نرم افزار توسط سامانه سازمان سنجش فعال می شود.

منبع: خبرگزاري مهر

ایران کنفرانس

کنفرانس بوک

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

RssFeed

-->