بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

فروشگاه ایران پژوهان 

آموزش های نگارش دانشگاهی و پژوهش دانشگاهی - به زبان فارسی

بر روی موضوع مورد نظر خود کلیک کنید

LaTeX لاتک (LaTex) تحت وب تدوین پایان نامه
EndNote مندلی Mendeley شیوه ارائه علمی
نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 2636
چاپ
الزام دانشگاه ها به جذب 10 درصد اعضای هیات علمی ایثارگر
مديرکل آموزش عالي بنياد شهيد و امور ايثارگران گفت: بر اساس ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه، دانشگاه ها و مراکز و موسسات آموزشي و پژوهشي مکلف هستند 10 درصد اعضاي هيات علمي مورد نياز خود را از بين ايثارگران جذب و يا تبديل وضعيت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر حسن شهرکي پور با بيان مطلب فوق در خصوص چگونگي جذب دانشجويان شاهد و ايثارگر به عنوان عضو هيات علمي دانشگاه اظهار داشت: پس از تصويب بند (ز) و (ه) ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه در خصوص جذب اعضاي هيات علمي و بورس دانشجويان مقطع دکتري، با برگزاري جلسات هماهنگي و تعامل با وزارت خانه هاي علوم، تحقيقات و فناوري و بهداشت و درمان و آموزش پزشکي گام هاي مثبتي در جهت تحقق قانون برداشته است.

شهرکي پور افزود:623 نفر از فرزندان شاهد و ايثارگري که داراي مدرک کارشناسي ارشد بودند و از لحاظ علمي در زمره ممتازين و نخبگان محسوب مي شدند به منظور ادامه تحصيل در مقطع دکتري بر مبناي قانون و فرآيند جذب در دانشگاه ها و مراکز آموزشي مشغول به تحصيل شده اند.

مديرکل آموزش عالي بنياد شهيد و امور ايثارگران گفت: از ابتداي اجراي قانون برنامه پنجم توسعه بيش از 637 نفر از جامعه شاهد و ايثارگري داراي مدرک دکتري، جذب و يا تبديل وضعيت به هيات علمي دانشگاه ها شده اند.

وی در خصوص نوع دانشگاه‌ها و تعداد اعضاي هيات علمي جذب شده در دانشگاه‌ها خاطر نشان کرد: دانشگاه هاي تحت پوشش وزارت علوم 461 نفر را جذب کرده اند و دانشگاه هاي تحت پوشش وزارت بهداشت نيز 78 نفر، دانشگاه پيام نور 98 نفر را تا کنون جذب و يا تبديل وضعيت به هيات علمي کرده است.

شهرکي پور افزود: در سال 92 نيز با مرکز جذب اعضاي علمي تعامل خود را ادامه خواهيم داد و انتظار ما اين است که با توجه به تکاليف قانوني و مدت باقي مانده از برنامه پنجم توسعه،جذب فارغ التحصيلان با شتاب بيشتري انجام شود

منبع: خبرگزاري مهر

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->