iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4440
چاپ
توزیع تسهیلات رفاهی انتخاب رشته از امروز

سازمان سنجش آموزش کشور برای انتخاب رشته‌های تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۲ تسهیلاتی را فراهم کرده است که این تسهیلات از امروز 7 مردادماه منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سازمان سنجش آموزش کشور برای انتخاب رشته‌های تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری سال 92 تسهیلاتی را فراهم کرده است و آنها را از روز دوشنبه 7 مردادماه در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

اولین بسته تسهیلاتی ویژه‌نامه انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 92 با تمرکز به نیاز‌های داوطلبان، والدین و مشاوران مدارس تهیه شده است و حاوی اطلاعات مفیدی در مورد فرآیند انتخاب رشته خواهد بود.

این ویژه‌نامه همزمان با انتشار نشریه پیک سنجش توزیع شده است.

کتاب "انتخاب رشته، انتخاب آینده"، بسته تسهیلاتی دومی است که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. به منظور کمک بیشتر به داوطلبان کنکور 92 ویرایش پنجم کتاب انتخاب رشته، انتخاب آینده در روز دوشنبه 7 مردادماه منتشر خواهد شد.

 این کتاب دربردارنده اطلاعات مناسبی درباره انتخاب رشته و مسائل مرتبت با آن است و ویرایش جدید این کتاب به پنج فصل کاهش یافته و نکات مورد‌ نیاز داوطلبان در آن مشخص‌تر از قبل مطرح شده است.

علاقمندان برای خرید این کتاب می‌توانند از امروز دوشنبه 7 مردادماه به مراکز مشخص شده در اطلاعیه سازمان سنجش درباره انتشار ویرایش جدید کتاب انتخاب رشته، انتخاب آینده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

سومین موردی که انتخاب رشته را برای داوطلبان کنکور 92 آسان می‌کند نرم‌افزار راهنمای انتخاب رشته است. این نرم‌افزار به داوطلبان این امکان را می‌دهد که با توجه به وضعیت علمی و نمره خود که در آزمون سراسری 92 کسب کرده‌اند خود را با داوطلبان مشابه در آزمون سراسری 91 مقایسه و امکان قبولی خود را مشاهده کنند.

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 92 و قبل از آغاز انتخاب رشته‌های تحصیلی این نرم‌افزار از طریق سایت سازمان سنجش به نشان www.sanjesh.org  در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاري فارس


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->