iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 7656
چاپ

ا طلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص فرآيند ثبت‌نام «پذيرش بدون آزمون دانشجويان رتبه اول كارداني ناپيوسته در مقطع كارشناسي ناپيوسته سال تحصيلي 93ـ 92» طبق ماده 2 آيين نامه شماره 22354/و مورخ 2/3/91

 

بدين‌وسيله به اطلاع كليه متقاضياني كه مشمول آيين نامه شماره 22354/و مورخ 2/3/91 براي ورود به مقطع كارشناسي ناپيوسته هستند و موفق به اخذ پذيرش از هيچ دانشگاهي نشده‌اند، مي‌رساند، جهت ثبت‌نام و انتخاب رشته از تاريخ 10/6/92 لغايت 20/6/92 به سايت اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور www.sanjesh.org  مراجعه نمايند.
ضوابط و شرايط واجدين شرايط آيين‌نامه مذكور و مصوبات مربوطه، طبق اطلاعيه مورخ 29/2/92 در سايت سازمان اطلاع‌رساني‌ شده است . لذا واجدين شرايط، مي‌توانند فرم تقاضانامه ورود به مقطع كارشناسي ناپيوسته را كه در سايت سازمان سنجش در اطلاعيه مذكور قابل مشاهده بوده و در اختيار دانشگاهها نيز قرار داده شده است به صورت تايپ شده در سربرگ دانشگاه تاييد و مهر شده، پس از اسكن، در سايت سازمان بارگذاري و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
لازم به توضيح است، اطلاعات متقاضياني كه براساس فراخوان خاص دانشگاهها پذيرش شده‌اند، در همان زمان از دانشگاهها دريافت خواهد گرديد.

منبع: سايت سنجش آموزش كشور


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->