iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4200
چاپ

اعلام پایان مهلت انتخاب رشته دوره باآزمون دانشگاه آزاد اسلامي

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اتمام مهلت انتخاب رشته دوره باآزمون این دانشگاه تا روز پنجشنبه پایان مردادماه خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان باید برای انتخاب رشته‌های با آزمون تا پایان مردادماه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org اقدام کنند.

وی با بیان اینکه به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از موعد مقرر نسبت به انتخاب رشته محل‌های با آزمون اقدام کنند، تصریح کرد: هر داوطلب می‌تواند 20 رشته محل را بر اساس علاقه انتخاب و در سایت ثبت کند.

اقبالی با تاکید بر اینکه امکان ویرایش و تغییر در اطلاعات درج شده در سایت امکان پذیر نیست، خاطرنشان کرد: جدول رشته‌ محل‌های با آزمون دانشگاه آزاد شامل رشته‌های گروه پزشکی و برخی از رشته‌های غیرپزشکی بر روی سایت www.pubr-azmoon.com قرار دارد، بنابراین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سایت نسبت به دانلود و کسب اطلاعات لازم اقدام کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با تاکید بر اینکه داوطلبان باید در گروه آزمایشی که در آزمون شرکت کرده‌اند، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند، تصریح کرد: داوطلبان ملزمند کد هفت رقمی انتخاب رشته دانشگاه آزاد خود را که در انتهای کارنامه آنها ثبت شده و بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد، در فرم ثبت‌نام اینترنتی خود درج کنند.

اقبالی به داوطلبانی که در آزمون شرکت کرده‌اند، توصیه کرد که برای ثبت‌نام در رشته محل‌های بدون آزمون نیز اقدام کنند، چراکه شانس ادامه تحصیل را در گزینه‌های متنوع تری به آنها خواهد داد.

منبع: خبرگزاري ايسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->