iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 6095
چاپ

اعلام نتایج آزمون دستیاری دندان‌پزشکی

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از دوم شهریور

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج بیست‌وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی خبر داد.

دکتر حسن زاده در گفت‌وگو با  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌، با اشاره به اعلام نتایج بیست‌وهفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندانپزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir، اظهارکرد: کلیه پذیرفته‌شدگان در این آزمون از دوم تا 12 شهریور ماه باید با مراجعه به دانشگاه محل پذیرش نسبت به انجام ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: کلیه پذیرفته‌شدگان در زمان ثبت‌نام باید با توجه به سهمیه پذیرش خود، اصل مدارک کلی (در اطلاعیه شماره 3 اعلام گردیده) و مدارک استفاده از سهمیه‌ مربوطه (مدرک مربوط به پذیرش بومی و مدارک مربوط به سهمیه رزمندگان و مدارک مربوط به سهمیه‌ی نیروهای مسلح) را بر اساس مندرجات راهنماها و دستورالعمل‌های مرتبط، به دانشگاه‌ محل پذیرش ارائه کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه تعهدات دیگر داوطلبان از قبیل تعهدات استانی و نیز تعهدات مناطق دو و سه به قوت خود باقی است، تصریح کرد: نوع سهمیه پذیرش به دانشگاه‌های علوم پزشکی محل آموزش اعلام می‌شود.

حسن زاده افزود: شروع آموزش کلیه‌ پذیرفته‌شدگان مرحله اصلی آزمون پذیرش دستیار تخصصی دندان‌پزشکی بر اساس تقویم دانشگاهی خواهد بود.

وی با بیان اینکه کلیه دانشجویانی که با استفاده از مقررات استعداد درخشان و قانون تسهیل ازدواج جوانان مجاز به شرکت و پذیرش در آزمون شده‌اند، باید تا 15 شهریورماه 92 فارغ‌التحصیل شوند، گفت: ثبت‌نام این گروه به صورت مشروط بوده و این گروه موظف به ارائه گواهی فراغت از تحصیل در زمان مقرر (15 شهریور 92) به دانشگاه محل تحصیل هستند.

وی افزود: در صورت عدم ارائه گواهی فارغ‌التحصیلی تا زمان مذکور (15 شهریور 92) به دانشگاه محل تحصیل، قبولی این گروه کان لم یکن تلقی می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با بیان اینکه عدم ثبت‌نام در موعد مقرر به منزله‌ انصراف قطعی پذیرفته شده محسوب می‌شود، اظهارکرد: دانشگاه‌ها موظف به اعلام اسامی افرادی که در تاریخ مقرر ثبت‌نام نکرده‌اند یا انصراف داده‌اند، حداکثر تا 20 شهریور 92 به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی جهت معرفی جایگزین هستند.

وی تصریح کرد: در صورتی که پذیرفته شده،‌ در زمان تعیین شده ثبت‌نام نکند یا پس از ثبت نام، نسبت به شروع دوره اقدام نکند، منصرف محسوب شده و به مدت یک سال از شرکت در آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی محروم خواهد شد و در صورت انصراف، پس از نیمه مهرماه سال شروع به تحصیل و یا در هر زمانی در بین تحصیل، علاوه بر پرداخت غرامت که میزان آن توسط دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی تعیین می‌شود و به مدت دو سال از شرکت در آزمون دستیاری دندان‌پزشکی محروم خواهد شد.

حسن زاده خاطرنشان کرد: در صورت عدم ثبت‌نام و خالی ماندن ظرفیت، فقط با نظر کمیسیون موارد خاص دبیرخانه شورای آموزش دندان پزشکی و تخصصی حداکثر تا 30 شهریور 92 ظرفیت تکمیل خواهد شد.

منبع: خبرگزاري ايسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->