بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

 

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 12601
چاپ
اعلام تاریخ امتحانات واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد


کلاس‌های آموزشی نیمسال دوم تحصیلی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اول خردادماه پایان می‌یابد و امتحانات نیمسال دوم این واحد از دوم تا نوزدهم خردادماه برگزار می‌شود.

به نقل از  گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، یوسفعلی زیاری معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، گفت: بر اساس مصوبه شورای آموزشی واحد علوم و تحقیقات مقرر شد، کلاس‌های درس نیمسال دوم تحصیلی این واحد دانشگاهی در روز اول خردادماه پایان یابد و امتحانات نیمسال دوم تحصیلی نیز از دوم خرداد تا نوزدهم این ماه برگزار شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه پیش از این نیز 12 روز برای امتحانات پیش‌بینی شده بود در بازه زمانی دوم تا نوزدهم خردادماه نیز 12 روز برای برگزاری امتحانات در نظر گرفته شده است.

زیاری با بیان این مطلب که دانشکده‌های واحد علوم و تحقیقات باید نسبت به برگزاری کلاس‌های جبرانی خود، تا قبل از شروع امتحانات و پایان درس اقدام کنند، افزود: در این راستا باید از تمام فضاهای آموزشی دانشگاه در تمام ایام هفته به نحو مطلوب استفاده شود.

وی با بیان این مطلب که در واحد علوم و تحقیقات تمام فعالیت‌های آموزشی در روزهای پنجشنبه تعطیل بوده است، گفت: در حال حاضر به منظور تکمیل تقویم آموزشی، در روزهای پنجشنبه نیز با برنامه‌ریزی منسجم آماده برگزاری کلاس‌های آموزشی جبرانی هستیم.

معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات ادامه داد: مقرر شده است برنامه جبرانی کلاس‌های آموزشی در روزهای پنجشنبه در این واحد دانشگاهی از سوی دانشکده‌های واحد به حوزه معاونت آموزشی اعلام شود تا برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات لازم برای هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی به دانشجویان و اساتید صورت پذیرد.

ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

RssFeed

-->