iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: دانشگاه MMU مالزي ( خصوصي)
تعداد بازدید: 4551
چاپ

دانشگاه MMU مالزي( مالتي مديا مالزي)

 

دانشگاه مالتي مديا از دو مجتمع دانشگاهي يا كمپوس بنامهاي ملاكا و سايبر جايا تشكيل شده است :

در اين مجتمع IT دانشكده مهندسي دانشكده خلاقيت هاي چند رسانه اي ودانشكده مديريت واقع شده است مجتمع سايبر جايا در بيست كيلومتري فرود گاه كوالالامپور واقع شده است .

خوابگاه دانشجويي در اين مجتمع در يك محوطه 52 هكتاري در يك در يك منطقه صنعتي وتجاري ودر مجاورت آير كروه كه منطقه توريستي بسيار معروفيست واقع شده است در اين مجتمع مركز تحصيلات پيش دانشگاهي دانشكده مهندسي و فن آوري دانشكده فن آوري اطلاعاتي و دانشكده تجارت و حقوق واقع شده است.

دانشگاه مالتی مدیا (MMU) در سال 1996 با هدف ایجاد فرصت و زمینه ی لازم برای تحصیلات تکمیلی در رشته های مالتی میدیا (چند رسانه ای) و فناوری اطلاعات تاسیس شده است. این دانشگاه به عنوان اولین و بزرگترین دانشگاه خصوصی با تاییدیه ی نخست وزیر وقت مالزی دکتر ماهاتیر محمد کار خود را آغاز نمود و هم چنان یکی از برترین دانشگاه های خصوصی مالزی به شمار می رود که هم اکنون به جز مالزی، پذیرای دانشجویانی از 78 کشور جهان است.

 زمینه های اصلی تدریس در دوره های کارشناسی این دانشگاه شامل شاخه های هنرهای دیجیتال، انیمیشن و فیلم سازی، آی تی، شاخه های مهندسی الکترونیک، برق، روبوتیک، مخابرات، مهندسی پزشکی، و در کنار این ها رشته هایی نظیر مدیریت، تجارت، اقتصاد، بازاریابی ، بانکداری و امور مالی و کارآفرینی می باشد.

دانشگاه مالتی مدیا دارای 2 کمپ دانشگاهی اصلی می باشد. پردیس مرکزی این دانشگاه در منطقه ی سایبرجایا (Cyberjaya) در جنوب شهر کوالالامپور و پردیس دوم آن در شهر ملاکا (Melaka) در بخش جنوب غرب مالزی واقع شده اند و هر یک رشته های مختلفی را در دانشکده های متعلق به خود ارائه می نمایند.

نکته ی مهم: متقاضیانی که با دیپلم دبیرستان برای دوره های پیش دانشگاهی در دانشگاه مالتی مدیا اقدام می کنند توجه نمایند که اغلب دوره های پیش دانشگاهی (از جمله شاخه های مهندسی و مهندسی پزشکی، فناوری اطلاعات، مدیریت) تنها در پردیس دانشگاهی ملاکا برگزار می شوند و پس از اتمام یک سال دوره ی پیش دانشگاهی در ملاکا، دانشجویان می توانند بر مبنای رشته ی مورد علاقه ی خود در هر یک از دو کمپ سایبرجایا / ملاکا برای دوره ی کارشناسی ثبت نام نمایند.

کمپ دانشگاهی سایبرجایا

این کمپ دانشگاهی با 4 دانشکده ی اصلی، یک دوره ی پیش دانشگاهی خاص شاخه های چند رسانه ای خلاق و 32 رشته را برای مقطع کارشناسی ارائه می نماید؛

1- دانشکده  مهندسی:

شرایط پذیرش: احراز حداقل یکی از این موارد:

-                     پیش دانشگاهی در رشته های ریاضی فیزیک  یا علوم تجربی با حداقل معدل 16

-                     کاردانی پیوسته الکترونیک، برق، مخابرات و شاخه های مرتبط با حداقل معدل 16

-                     گذراندن دوره ی پیش دانشگاهی مهندسی در دانشگاه مالتی مدیا کمپ ملاکا

-                     اخذ مدرک پیش دانشگاهی از سایر دانشگاه های مالزی ارائه کننده ی پیش دانشگاهی مهندسی

طول دوره در کلیه ی رشته های مهندسی 4 سال – در رشته ی کامپیوتر و هنر های دیجیتال 3 سال

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->