بانك اطلاعات عناوين پايان نامه و پژوهش معرفي پايگاه هاي اطلاعات علمي بخش خدمات وب و seo بخش دانلود رايگان بخش دانلود پروپوزال بخش معرفي دانشگاههاي خارجي و شرايط تحصيل و بورس آنها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 6984
چاپ
اعلام برنامه امتحانات دانشگاه های علوم پزشکی در زمان انتخاباتمعاون آموزشی وزارت بهداشت درباره سیاست وزارت بهداشت در زمینه برنامه امتحانات دانشگاه های علوم پزشکی در زمان انتخابات گفت: هر دانشگاهی می تواند بنا به شرایط خود برنامه ریزی لازم را انجام دهد.

پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر بهرام عین اللهی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: سیاست ما در وزارت بهداشت این نیست که یک برنامه واحد و یکسان به دانشگاه ها ابلاغ کنیم بلکه هر دانشگاه علوم پزشکی می تواند بنا به شرایط موجود در آن دانشگاه برنامه امتحانات را تنظیم کند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه دانشجویان رشته های علوم پزشکی شرایط متفاوتی از دانشجویان سایر رشته ها دارند و در گروه آنها وابستگی به بیمارستانها و مراکز دیگر وجود دارد، بنابراین هر دانشگاهی در زمان انتخابات برنامه امتحانات دانشجویان را بنا بر شرایط همان دانشگاه تنظیم خواهد کرد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: تعطیلات و امتحانات در زمان انتخابات نیز وابسته به همین شرایط است و ما سیاست واحد به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ نکردیم.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->