مهارتهاي پايان نامه نويسي

دانلود فرم ‍پروپوزال دانشگاهها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4875
چاپ
فردا آخرین مهلت ثبت نام در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه پیام نور
مهلت ثبت نام متقاضیان دکتری بدون آزمون سال تحصیلی 93 - 94 دانشگاه پیام نور تا 25 تیرماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، متقاضیان استفاده از آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره های بالاتر تا 25 تیرماه فرصت دارند در دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند. 

دانشگاه پیام نور به استناد ماده 8 آیین نامه شماره 22354/و مورخ 2 خرداد 91 شورای هدایت استعدادهای درخشان و شیوه نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری تخصصی دانشگاهها و موسسات عالی و پژوهشی کشور از بین پذیرش دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال چهارم مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در آزمون در صورت احراز شرایط ذیل به شرح جداول مربوطه در نیمسال اول سال تحصیلی 93 - 94 اقدام می کند.

متقاضیان می توانند تا تاریخ 25 تیرماه 93 با مراجعه به پایگاه اینترنتی دانشگاه پیام نور به نشانی http://pnu.ac.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

نفرات اول تا سوم از بین دانش آموختگان و دانشجویان نیمسال چهارم کارشناسی ارشد پیام نور از طریق پرتال دانشگاه و اعلام به کلیه استانها است و حائزان شرایط جهت استفاده از تسهیلات آیین نامه برای سایر دانشگاهها می توانند برای تایید رتبه به استان محل تحصیل خود مراجعه و فرم مربوطه را به تایید برسانند.

از جمله شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در این دوره دارا بودن یک مقاله مستخرج از پایان نامه، پذیرفته شده یا چاپ شده در مجلات علمی –پژوهشی با نمایه معتبر ملی یا بین المللی یا طرح پژوهشی (انجام شده توسط دانشجو) در دوره کارشناسی ارشد است.

دانشجویان نمونه کشوری در دوره کارشناسی ارشد با معرفی معاونت دانشجویی وزارت علوم، رتبه اول المپیادهای علمی –دانشجویی یا آزمون سراسری کارشناسی ارشد، دانش آموختگان رتبه اول در دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد، دارندگان نشان طلای کشوری المپیادهای دانش آموزی (موضوع مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی)، رتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره های معتبر علمی(از قبیل خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) در دوره کارشناسی ارشد می توانند در این دوره شرکت کنند.

شرایط عمومی متقاضیان نیز در این دستورالعمل تعیین شده است. دوره دانشپذیری دانش آموختگان فراگیر پیام نور جزء سنوات مجاز (در طول مدت تحصیل )محاسبه می شود.

بر اساس اعلام دانشگاه پیام نور کلیه پذیرفته شدگان مشمول استفاده از آئین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی برای مقاطع تحصیلی بالاتر در دانشگاه پیام نور ، ملزم به پرداخت شهریه هستند.

دانش آموختگان پیام نور که در مقطع کارشناسی ارشد در رشته خود به صورت کشوری حائز رتبه اول تا سوم شده اند؛ در صورت پذیرش در مقطع دکتری از تخفیف شهریه بر اساس جداول اعلامی برخوردار خواهند شد. پذیرفته شدگان  از سایر دانشگاهها، ملزم به پرداخت کامل شهریه دوره هستند.

دانشجویانی که مستقیماً از طریق دانشگاه پیام نور موفق به اخذ پذیرش شوند مجاز به ثبت نام جهت جایابی از طریق سایت سنجش نیستند و هر دانشجو صرفاً می تواند از یک دانشگاه اقدام به پذیرش نهایی کند. بعد از تایید نهایی وضعیت متقاضیان پذیرش شده، امکان تغییر رشته و دانشگاه برای آنان میسر نخواهد بود.

بر اساس اعلام دانشگاه پیام نور 112 رشته برای پذیرش دکتری استعدادهای درخشان اعلام شده است.

منبع:خبرگزاری مهر


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->