مهارتهاي پايان نامه نويسي

دانلود فرم ‍پروپوزال دانشگاهها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 4536
چاپ

آغاز انتخاب رشته‌ با آزمون دانشگاه آزاد از پنجشنبه

 امکان انتخاب 20 رشته محل

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد از روز پنجشنبه 17 مرداد ماه خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد شامل دکتری حرفه‌ای، کاردانی ناپیوسته رشته‌های گروه علوم پزشکی و کارشناسی پیوسته رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی از روز پنجشنبه 17 مردادماه آغاز می‌شود و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند با توجه به کارنامه خود که از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کرده‌اند، نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی در خصوص این دسته از متقاضیان، گفت: داوطلبان رشته‌های با آزمون باید به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org مراجعه و با توجه به گروه آزمایشی خود و براساس علاقه 20 رشته محل را انتخاب کنند.

اقبالی افزود: پذیرش دانشجو در انتخاب‌های 20گانه داوطلبان صرفاً با اولویت نمره کل خواهد بود و درج یک رشته محل در انتخاب اول مزیت رقابتی را برای داوطلبان به همراه نخواهد داشت، بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود صرفاً براساس علاقه خود نسبت به انتخاب رشته شهرها اقدام کنند.

وی ادامه داد: اسامی قطعی پذیرفته شدگان در شهریورماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان می‌توانند پس از اعلام نتایج که از طریق مرکز آزمون انجام می‌شود به واحدهای مربوطه مراجعه کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پایان توصیه کرد: داوطلبان می‌توانند در صورت مواجه شدن با هر سؤال یا ابهامی به سایت www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ سؤال خود را مطرح کنند و یا به نشانی الکترونیکی این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

منبع: خبرگزاري ايسنا


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->