مهارتهاي پايان نامه نويسي

دانلود فرم ‍پروپوزال دانشگاهها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3755
چاپ

 

 

 

دستورالعمل جدید دانشگاه آزاد برای جذب اساتید برجسته پزشکی
رییس دانشگاه آزاد اسلامی سه دستور العمل اجرایی فرآیند جذب هیأت علمی تمام وقت علوم پزشکی، جذب استاد وابسته علوم پزشکی و جذب استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی را ابلاغ کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر حمید میرزاده به منظور اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و دانشگاه آزاد اسلامی دستور العمل اجرایی جذب هیات علمی تمام­وقت گروه علوم پزشکی را ابلاغ کرد.

استخدام هیات علمی بر اساس نیاز دانشگاه و از طریق درج فراخوان عمومی و با در نظر گرفتن نقشه توسعه آموزش، پژوهش و خدمات حوزه پزشکی دانشگاه انجام خواهد پذیرفت.

جذب هیات علمی با بررسی شرایط عمومی شامل تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی، وفاداری به نظام جمهوری اسلامی، تعهد به قانون اساسی، اصل ولایت فقیه و التزام عملی به فرامین رهبری، التزام عملی به احکام اسلام (انجام واجبات و پرهیز از محرمات) و آشنایی با احکام شرعی، نداشتن سابقه، برخورداری از حسن شهرت، التزام به قوانین و مقررات صنفی، اخلاق حرفه­ای، برخورداری از سلامت جسمی و روحی لازم و نداشتن نقص عضو مؤثر، عدم منع قانونی از لحاظ خدمت نظام وظیفه و ضمن برخورداری از شرایط اختصاصی مطرح شده در بخشنامه روند جذب هیات علمی انجام می شود.

دستورالعمل اجرایی جذب استاد وابسته علوم پزشکی

 در این دستورالعمل آمده است: به منظور استفاده و بهره مندی از اساتید فرهیخته و کارآمد داخلی و یا خارجی به لحاظ تمین و مرتفع نمودن نیاز واحدهای دانشگاهی در بخش های آموزشی، پژوهشی و خدمات سلامت، دستورالعمل اجرایی جذب استاد وابسته علوم پزشکی تهیه شده است.

 بر اساس این آیین نامه جذب هیات علمی با بررسی شرایط عمومی شامل میزان تخصص در حوزه علوم پزشکی، دارا بودن حسن شهرت، برخورداری از شرایط عمومی لازم جهت جذب به عنوان هیات علمی بر اساس قوانین موجود و اسناد بالادستی و همچنین دارا بودن درجه استادی در زمان همکاری با دانشگاه مقدور است.

دستورالعمل اجرایی جذب استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی

 این دستورالعمل به منظور استفاده و بهره مندی از اساتید فرهیخته و کارآمد به لحاظ تأمین و مرتفع کردن نیاز واحدهای دانشگاهی در بخش های آموزش، پژوهش و اجرایی تهیه و ابلاغ شده است.

 بر اساس این دستورالعمل استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی حائز شرایط عمومی و اختصاصی جذب واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خواهند شد تا نیازهای واحدها در بخش های مختلف رفع گردد.

 منبع:خبرگزاری ایسنا

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->