مهارتهاي پايان نامه نويسي

دانلود فرم ‍پروپوزال دانشگاهها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 5971
چاپ

 

 

 

مدیریت سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران از آغاز زمان پذیرش داوطلبان تحصیل در نیمسال دوم تحصیلی حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام از داوطلبان برای تحصیل در 31 واحد حوزوی در 10 استان انجام می‌گیرد که فهرست آنها در پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی www.whc.ir قرار گرفته است.

با توجه به صدور مجوز تأسیس برای تعدادی از واحدهای علمی تربیتی حوزوی خواهران و درخواست مکرر برخی از واحدها برای پذیرش در دو نیمسال (مهر و بهمن ماه)، پذيرش در مقطع تحصیلی سطح دو، برای نیمسال دوم (بهمن ماه) سال تحصيلي جاری فراهم شده است.

مهلت ثبت نام در این فراخوان 29 آبان ماه است و متقاضیان می‌توانند برای خرید کارت ثبت نام به پایگاه اینترنتی و یا واحدهای حوزوی که دارای ظرفیت ثبت نام هستند، مراجعه کنند. دفترچه راهنمای پذیرش از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران قابل دریافت است.

پذیرش متقاضیان در نیمسال دوم تحصیلی همانند نیمسال اول بدون آزمون ورودی و بر اساس معدل و ضریب رشته خواهد بود. واحدهای حوزوی دارای سهمیه پذیرش، طلاب را صرفا در مقطع تحصیلی عمومی پذیرش می‌کنند.

در این نیمسال تنها داوطلبان متقاضی تحصیل در دوره حضوری تمام وقت پذیرش می‌شوند و از میان واحدهای حوزوی که طلبه پذیرش می‌کنند، 29 واحد داوطلبان را با مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر و 2 واحد، داوطلبان را با مدرک سوم راهنمایی پذیرش می‌کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->