مهارتهاي پايان نامه نويسي

دانلود فرم ‍پروپوزال دانشگاهها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط دستیار محتوای ایران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 1981
چاپ

 

 

 

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پرداخت حدود 36 میلیارد تومان وام تحصیلی دکتری از ابتدای سال جاری خبر داد.

عباس قنبری قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: امسال نیز وام ویژه دکتری همچون سال گذشته به دانشجویان دکتری پرداخت می شود .

وی ادامه داد: این وام به صورت اختصاصی و با رویکرد هم افزایی از طریق یکی از بانک های طرف تعهد، از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به دانشجویان پرداخت می شود .

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: در سال گذشته این مبلغ به صورت ماهانه 700 هزارتومان به دانشجویان دکتری روزانه پرداخت شده است و این ورند امسال نیز ادامه خواهد داشت.

قنبری با اشاره به روند به رشد عملکرد وام ضروری و تحصیلی ویژه دکتری در صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، افزود: در سال 93 حدود 3 میلیارد و 800 میلیون تومان، در سال 94حدود 21 میلیارد تومان، در سال 95 حدود 57 میلیارد و 900میلیون تومان در سال 96 حدود 166 میلیارد تومان رشد داشته است.

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: روند و رویکرد امسال ما مانند سال گذشته است، وام از طریق صندوق و هم از طریق بانک طرف تعهد صندوق، در حال پرداخت است.

وی تاکید کرد: از اول سال جاری تاکنون با هماهنگی‌هایی که با بانک طرف تعهد صندوق داشته‌ایم، حدود 35میلیارد و 800 میلیون تومان وام تحصیلی ویژه دکتری به تعداد 19 هزارو 918 نفر پرداخت شده است.

قنبری بیان کرد: صندوق رفاه دانشجویان به صورت وام ضروری ویژه دکتری مبلغ 3 میلیون تومان به هر دانشجو در سال 96 پرداخت کرده است، به عبارتی دیگر در سال گذشته 11 هزارو 200 دانشجو معادل 33 میلیارد تومان وام ضروری ویژه دکتری استفاده کردند.

قنبری ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا امروز به صورت دو مرحله وام فصلی از طریق صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و بانک طرف تعهد صندوق رفاه، معادل 72 میلیارد تومان وام به 36 هزار 171 نفر پرداخت شده است .

وی افزود: همچنین کارگروه مشترکی بین صندوق رفاه و بانک طرف تعهد صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تشکیل شده است که هر ماه مسائل و موارد مرتبط را بررسی می کند و از طریق بانک نامه هایی مبنی بر فعالیت بی وقفه و مناسب شعب استانی با دانشجویان برای تسهیل پرداخت و رفع هر گونه ابهام ارسال شده است.

منبع: سایت پی اچ دی تست

 

 

 


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->