مهارتهاي پايان نامه نويسي

دانلود فرم ‍پروپوزال دانشگاهها

 

 iranresearches-telegram

محصولات ایران پژوهان را در فروشگاه ببینید
 

نگارش یافته توسط مدير محتواي ايران پژوهان مجموعه: اخبار علمي ، پژوهشي و دانشگاهي
تعداد بازدید: 3922
چاپ

امکان شرکت بورسیه‌ها در فراخوان جذب دانشگاه‌های علوم پزشکی

سرپرست دبیرخانه هیات مرکزی جذب دانشگاه‌های علوم پزشکی با اشاره به امکان شرکت بورسیه‌ها در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌های علوم‌پزشکی، گفت: برای ایجاد نظام جدید و مناسب برای جذب بورسیه‌ها، بر اساس نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی فراخوان جذب منتشر می‌شود.

دکتر مسجدی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه تا کنون افراد بورسیه به صورت دانشگاهی جذب هیات علمی می‌شدند، گفت: در سال جاری برای اینکه نظامی جدید و مناسب برای جذب بورسیه‌ها داشته باشیم، بر اساس نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی فراخوان منتشر می‌شود.

وی در خصوص نحوه جذب بورسیه‌ها برای عضو هیات علمی شدن، گفت: در گذشته بورسیه‌های متقاضی، درخواست خود را به شورای بورس وزارت بهداشت ارائه می‌کردند و بعد پرونده آنها در هیات جذب بررسی و تایید می‌شد، اما از این پس برای رعایت عدالت آموزشی و ایجاد شانس برابر برای نخبگان مقاطع تخصص و phd و همچنین به منظور اطلاع‌رسانی دقیق فراخوان‌های متمرکزی برای جذب هیات علمی به صورت متمرکز منتشر می‌شود.

مسجدی در پایان خاطرنشان کرد: فراخوان جذب هیات علمی در شهریور و بهمن ماه 92 به صورت متمرکز منتشر می‌شود و افراد می‌توانند با ارائه مدارک خود در این فراخوان‌ها شرکت کنند.


ایران کنفرانس

confBook

بانك موضوع پايان نامه

معرفي پايگاه هاي اطلاعاتي علمي

حمايت از پايان نامه ها

بورسهای خارجی

-->